این روزها با توجه به افزایش سرسام آور هزینه ها در کشور و افزایش ضریب کم سابقه تورم ،فشارهای سهمگینی به آحاد جامعه وارد شده است . در این بین بروز انواع بیماری که در بسیاری موارد امکان پیشگیری آن میسر نمی باشد مزید بر علت شده و این فشار را دوچندان می کند . صنعت بیمه برای ارایه خدمات در این حوزه وارد عرصه میدان شده و علاوه بر ارایه ی بیمه های درمان تکمیلی گروهی  ، که برای شاغلین در سازمانها طراحی شده است،  بیمه درمان تکمیلی خانواده رانیز طراحی و ارایه نموده است .

بیمه درمان تکمیلی انفرادی در راستای رفع نیاز درصد بزرگی از جامعه که دارای  مشاغل دولتی و سازمانی نیستند طراحی و ارایه شده است  . شرکت های  بیمه سامان ، کارآفرین ، ملت وتعاون در حال حاضر از پیشگامان این طرح در صنعت بیمه می باشند . شرکت بیمه سامان حتی با دریافت مبلغی بعنوان اضافه نرخ (18%) از افرادی که هیچگونه بیمه گر پایه ای( تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و ...)ندارند نیز حمایت نموده و این محصول ارزشمند را به آنان ارایه می شود .

شرکت سایبان بیمه جهت رفاه حال شما گرامیان ، امکان دسترسی آنلاین استعلام قیمت در طرح های مختلف را  قابل ارایه را تقدیم حضور نموده است . شما می توانید با بررسی طرح های مختلف ، محصول مرد نیاز خود را بررسی و انتخاب فرمایید . در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان ما در سایبان بیمه تماس حاصل فرمایید .

چرا باید بیمه تکمیلی انفرادی داشته باشم؟

بیمه‌های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، بیمه ایرانیان، بیمه روستاییان و غیره فقط بخش بسیار اندکی از هزینه‌های درمانی شما را پوشش می‌دهند و اغلب فاقد پوشش‌هایی مانند ویزیت، دارو، دندانپزشکی و غیره هستند. همچنین بیمه‌های پایه اغلب باید در مراکز درمانی خاصی استفاده شود ولی بیمه‌ تکمیلی انفرادی بسیاری از  مراکز درمانی  شهرهای بزرگ و کوچک را پوشش می‌دهد.

بیمه تکمیلی انفرادی چه پوشش‌هایی دارد؟

بیمه تکمیلی انفرادی هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد.

تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه تکمیل درمان انفرادی چیست؟

باارائه دفترچه بیمه تامین اجتماعی در زمان مراجعه بیمار به پزشک یا بیمارستان درصد مشخص و اندکی از هزینه های درمان پوشش داده می‌شود. برای مواردی که هزینه درمانی قابل توجه است باید بیمه تکمیلی داشته باشید.

فرانشیز بیمه درمان تکمیلی انفرادی چقدر است؟

فرانشیز بیمه درمان انفرادی 10%   و 30% است.

مهلت ارسال مدارک برای واحد خسارت چه مدتی است؟

مهلت تحویل مدارک پاراکلینیکی جهت تسویه هزینه های انجام شده حداکثر چهار ماه تمام از تاریخ تنظیم صورت‌حساب و هزینه های بیمارستانی حداکثر 1ماه تمام تا پایان قرارداد است.

حداکثر سن بیمه شدن در این بیمه نامه چقدر است؟

داکثر سن متقاضی برای این بیمه نامه 70 سال ‌است.

 

آیا بیمه درمان انفرادی دوره انتظار دارد؟

در آغاز بیمه نامه برای هزنیه های پاراکلینیکی هیچگونه دوره انتظاری وجود ندارد لیکن برای اعمال جراحی بیمارستانی سه ماه و برای زایمان نه ماه دوره انتظار در نظر گرفته شده است لازم به ذکراست در صورت تمدید بیمه نامه در سال بعد هیچگونه دوره انتظاری مشمول نمی باشد .